Výborný výsledek pro katedru

• Petra Chmielová
  • 28.03.2024
V průběhu března 2024 probíhalo na naši fakultě tradiční hlasování o nejoblíbenějšího pedagoga OPF pro rok 2024 a naše kolegyně obsadily dvě pozice.

28.březen je den výročí narození Jana Amose Komenského a v České republice se tradičně v tento den slaví Den učitelů. Studenti Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné v průběhu tohoto měsíce mohli opět hlasovat v anketě o nejoblíbenějšího pedagoga OPF pro rok 2024 a my máme velkou radost, protože členky naší katedry obsadily hned první dvě pozice.

1. místo: Ing. Petra Chmielová, Ph.D., která se umístila se stejným počtem hlasů spolu s kolegyní Ing. Luckou Vavruškovou z Katedry podnikové ekonomiky a managementu.
  2. místo: Ing. Eva Kotlánová, Ph.D.

S doktorkou Chmielovou se můžete vídat například v hodinách Obecné ekonomie, pokročilé Mikroekonomie a Makroekonomie, Trhu práce a politiky nezaměstnanosti nebo také v Ekonomice odvětví veřejného sektoru.

S doktorkou Kotlánovou se můžete vídat v hodinách Ekonomie, Teorie hospodářské politiky nebo také v hodinách Vnějšího ekonomického prostředí či v Hospodářské politice.

Všem moc děkujeme za hlasování, z umístění máme velkou radost a OPFce přejeme spoustu dalších spokojených studentů a výborných pedagogů.

Ing. Petra Chmielová, Ph.D. Ing. Petra Chmielová, Ph.D.
Ing. Eva Kotlánová, Ph.D. Ing. Eva Kotlánová, Ph.D.