Právě probíhá přijímací řízení

• Petra Chmielová
  • 05.03.2024
Nebuď jen krabice teorie, získej vzdělání i praxi.

Katedra ekonomie a veřejné správy nabízí studijní program Veřejná ekonomika a správa, který je vyučován jak v bakalářském, tak v navazujícím magisterském stupni studia v prezenční i kombinované formě a bakalářský profesně orientovaný studijní program Mezinárodní obchod.

V případě potřeby jsou k dispozici také ambasadoři studijních programů, kteří jsou současní studenti Slezské univerzity v Opavě, Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné a jsou připraveni poradit zájemcům o konkrétní studium.

• Ambasadorkou pro studijní program Veřejná ekonomika a správa je Nikola Škovranová (nikola.skovranova@slu.cz).
  • Ambasadorkou pro studijní program Mezinárodní obchod je Nela Peterová (nela.peterova@slu.cz).

Elektronickou přihlášku je možné podat do 31. března 2024

Bc. Nikol Škovranová Bc. Nikol Škovranová