Studenti obsadili třetí místo v soutěži JA Top Project v ČR!

• Lenka Přečková
  • 23.04.2024
Jsme hrdí na to, že studenti OPF patří k nejúspěšnějším týmům soutěže JA Top Project v ČR!

Ve své premiérové účasti na soutěži pořádané organizací Junior Achievement Czech (JA Czech), naši studenti dostali novou příležitost ukázat své dovednosti v podnikatelském plánování. Úkolem nebylo jen přijít s poutavým nápadem, ale také s logicky zpracovaným Lean Canvas, včetně detailního popisu jeho jednotlivých částí a zpracování loga. Tento úkol zvládl náš tým – Jan Klimek, David Karpeta a Daniel Kantor – na výbornou a získal bronzovou příčku s projektem Senior Connect, chytrým náramkem pro seniory.

Během celého semestru byla studentům k dispozici e-learningová podpora a inspirativní videa, což bylo poprvé využito v rámci předmětu Podnikání. Blahopřejeme výhercům a těšíme se na další nápady!