Vyběhněte s děkanem

Ve středu 15. května 2024 jsme oslavili desáté výročí oblíbené sportovní akce „Vyběhněte s děkanem“. Tento rok se akce zúčastnilo téměř 100 běžců, kteří si užili krásné počasí a přátelskou atmosféru na našem běhu.

Běželo se ve třech kategoriích: jednotlivci, štafety a dětský běh. Závodníci ukázali skvělou formu, přičemž nejrychlejšími běžci byli David Flaša s časem 00:18:27, Marek Škapa s časem 00:19:20 a David Hartig s časem 00:19:27. Mezi ženami zvítězila Iveta Vaclaviková s časem 00:23:48, za ní následovala Inge Galiová s časem 00:25:17 a třetí místo obsadila naše absolventka Veronika Lintnerová s časem 00:26:41.

Mezi fakultními běžci zazářili Janusz Karpeta a Katrin Adamová. Zvláštní kategorie studentů také přilákala mladé naděje. Nejrychlejšími se stali David Karpeta a Kristýna Čepková. Po hlavním běhu následoval dětský běh, kde naše nejmenší běželi trasu na lodičkách a závodili společně s naším univerzitním maskotem. Pro děti byly také připraveny zábavné soutěže a možnost malování na obličej.

Chtěli bychom poděkovat všem účastníkům za skvělou atmosféru a všem, kdo přispěli k organizaci této akce, zejména našim studentům a zaměstnancům. Speciální poděkování patří hasičům a policistům, kteří zajišťovali hladký průběh celé akce.

Děkujeme vám za účast a těšíme se na další ročník!

Informace pro závodníky

Důležité informace 2024

• Datum: středa 15. května 2024
  • Závody probíhají za plného provozu a je třeba dodržovat pravidla silničního provozu!

Mapa závodu dospělí

START > Fryštátská > park Bedřicha Smetany (Krajský soud) > Karola Sliwki > Lázeňský park (1km) > Cyklostezka kolem Olše (2km) > Psí cvičák, park Boženy Němcové (3km) > In-line stezka  > Zámek Fryštát (4km) > Letní kino > In-line stezka (5km) > Areál Lodiček > FINISH (5,5km)